EN
KARSAN

Karsan, Türkiye’de ticari araç üretimi alanında faaliyet göstermek için 1966’da Bursa’da kurulmuştur. Türkiye’nin ilk ve tek çok markaya üretim yapan otomotiv üreticisidir. Kara ulaşımında dünya markası Karsan yaygın ağı ile pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürüyor.

KIRPART

Kırpart, motor soğutma sistemleri ve aluminyum yüksek basınçlı parça üretiminde , tasarım, validasyon ve proses geliştirme faliyetlerini ,bünyesindeki ar-ge merkezinde gerçekleştiren; otomotiv yan sanayinin önemli firmalarındandır. Kurulduğu günden beri VW, BMW, Ford, Renault, PSA gibi önemli araç ve motor üreticilerinin güvendiği marka olarak sektörde yer almaktadır. Üretiminin % 70’ini ihrac ederek yalnızca Türkiye’de değil Çin, Brezilya, İngiltere , Almanya, Fransa gibi çok çeşitli noktalardaki müşterilerine en yüksek kalitede hizmet vermektedir.

KARLAND

Ülkemizde otomotiv yenileme pazarının en güçlü ve kurumsal şirketi haline gelen Karland,1999 yılında kurulmuştur. Karland, uluslararası düzeyde kalitesi belgelenmiş ürünleri Türk Pazarına sunarak sektörde güç ve güvenin simgesi haline gelmiştir. Türkiye’ye yayılmış geniş distribütör ağı ile hizmetlerine değer ekleyerek sektöre yatırım yapmaya ve kendini geliştirmeye devam etmektedir.

KIRAÇA TARIM

Kıraça Tarım organomineral gübre üretilmesi alanında faaliyet göstermektedir.